Additional information
| Product | Data/TV Outlet |
|---|---|
| Mounting | Flush |
| TV Socket | Y |
| FM/DAB | Y |
| Face Colour | White |
| Fixing Centres | 60.3 mm |
| Mounting Box Minimum Depth | 25 mm |
| Length | 86 mm |
| Width | 86 mm |
| Standards | BS 5733/3041 |
Need help? Call us on: 01274 547260
| Product | Data/TV Outlet |
|---|---|
| Mounting | Flush |
| TV Socket | Y |
| FM/DAB | Y |
| Face Colour | White |
| Fixing Centres | 60.3 mm |
| Mounting Box Minimum Depth | 25 mm |
| Length | 86 mm |
| Width | 86 mm |
| Standards | BS 5733/3041 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.