Additional information
| Face Colour | White |
|---|---|
| Fixing Centres | 32 mm |
| Length | 58.6 mm |
| Height | 28.2 mm |
| Width | 58.7 mm |
| Current Rating | 20 A |
| Voltage | 250 V |
| Standards | BS EN 60670 |
| Unit Weight | 0.0072 kg |
Need help? Call us on: 01274 547260
| Face Colour | White |
|---|---|
| Fixing Centres | 32 mm |
| Length | 58.6 mm |
| Height | 28.2 mm |
| Width | 58.7 mm |
| Current Rating | 20 A |
| Voltage | 250 V |
| Standards | BS EN 60670 |
| Unit Weight | 0.0072 kg |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.