Additional information
| Product | Box |
|---|---|
| Type | Flush |
| Mounting | Flush |
| Number of Gangs | 3 |
| Earth Included | Y |
| Knockouts Included? | Y |
| Number of Knockouts | 20 |
| Material | Steel |
| Length | 203 mm |
| Height | 75 mm |
| Nominal Width | 35 mm |
| Standards | BS 5733 |
Need help? Call us on: 01274 547260
Reviews
There are no reviews yet.