Additional information
| Product | Lamp |
|---|---|
| Lamp Type | Tube T5 |
| Lamp Base | G5 |
| Mounting Position | Cabinet |
| Wattage | 6 W |
| Housing Colour | White |
| Overall Diameter | 16 mm |
| Length | 212 mm |
| Colour Temperature | 3500 K |
| Light Output | 260 Lm |
| Colour Rendering Index | >54 |
Need help? Call us on: 01274 547260
| Product | Lamp |
|---|---|
| Lamp Type | Tube T5 |
| Lamp Base | G5 |
| Mounting Position | Cabinet |
| Wattage | 6 W |
| Housing Colour | White |
| Overall Diameter | 16 mm |
| Length | 212 mm |
| Colour Temperature | 3500 K |
| Light Output | 260 Lm |
| Colour Rendering Index | >54 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.