Additional information
| Product | Lamp |
|---|---|
| Type | Compact Fluorescent |
| Lamp Shape | Triple Turn Tube |
| Lamp Base | ES |
| Equivalent Wattage | 75 W |
| Dimmable | N |
| Wattage | 15 W |
| Colour | Warm White |
| Integral Ballast | N |
| Integral LED Driver | N |
| Diameter (mm) | 47 mm |
| Length | 112 mm |
| Average Lifespan | 10000 Hours |
| Colour Temperature | 2700 K |
| Light Output | 800 Lm |
| Voltage | 240 V |
| Energy Efficiency Class | A |










Reviews
There are no reviews yet.