Description
c/w Integral Driver
Need help? Call us on: 01274 547260

£
c/w Integral Driver
| Product | Luminaire |
|---|---|
| Type | Corrosion Resistant |
| Lamp Type | LED Fixed |
| Dimmable | N |
| Corrosion Resistant | Y |
| LED Driver Included? | Y |
| Wattage | 20 W |
| Ingress Protection | IP65 |
| Housing Material | Polycarbonate |
| Housing Colour | Grey |
| Length | 1266 mm |
| Width | 85 mm |
| Height | 75 mm |
| Colour Temperature | 4000 K |
| Light Output | 2088 Lm |
| Colour Rendering Index | 80 |
| Voltage | 230 V |
| Luminous Efficiency | 105 Lm/W |
| CE Approved | Y |
| Warranty | 3 Years |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.