Additional information
| Product | Heater |
|---|---|
| Type | Convector |
| Thermostat Included | Y |
| Output | 2kW Watts |
| Shape | Rectangular |
| Height | 420 mm |
| Width | 590 mm |
| Depth | 110 mm |
| Unit Weight | 3 kg |
Need help? Call us on: 01274 547260
| Product | Heater |
|---|---|
| Type | Convector |
| Thermostat Included | Y |
| Output | 2kW Watts |
| Shape | Rectangular |
| Height | 420 mm |
| Width | 590 mm |
| Depth | 110 mm |
| Unit Weight | 3 kg |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.