Additional information
| Product | Switch Disconnector |
|---|---|
| Mounting Type | Surface |
| Terminal Type | Tunnel |
| Lockable? | Y |
| Enclosed | Y |
| Material | Steel |
| Finish | Painted |
| Length | 327 mm |
| Width | 275 mm |
| Depth | 180 mm |
| Rated Current | 125 A |
| Voltage Rating | 415 V |
| Standards | BS EN 60947-3 |







Reviews
There are no reviews yet.