Additional information
| Product | Switch Disconnector |
|---|---|
| Type | TP Incomer |
| Ingress Protection | IP40 |
| Number of Modules | 3 |
| Number of Poles | 3P |
| Rated Voltage | 415 V |
| Depth | 69.5 mm |
| Rated Current | 125 A |
Need help? Call us on: 01274 547260
| Product | Switch Disconnector |
|---|---|
| Type | TP Incomer |
| Ingress Protection | IP40 |
| Number of Modules | 3 |
| Number of Poles | 3P |
| Rated Voltage | 415 V |
| Depth | 69.5 mm |
| Rated Current | 125 A |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.