Description
Series Alarms
Need help? Call us on: 01274 547260
Series Alarms
| Product | Mounting Kit |
|---|---|
| Type | Surface |
| Base Required | N |
| Test Facility | N |
| Indicator | N |
| Body Material | Plastic |
| Colour | White |
| Length | 32 mm |
| Width | 145 mm |
| Height | 145 mm |
| Standards | EN 60065:2014 EN 61000-6-1:2007 EN 61000-6-2:2005 |
| Warranty | 5 Years |
| Unit Weight | 0.074 kg |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.