Additional information
| Product | Trunking |
|---|---|
| Type | c/w Lid |
| Qualifier | Perimeter |
| Mounting | Bench |
| Material | Aluminum |
| Colour | White |
| Finish | Powder Coated |
| Nominal Width | 100 mm |
| Lid Length | 2000 mm |
Need help? Call us on: 01274 547260
| Product | Trunking |
|---|---|
| Type | c/w Lid |
| Qualifier | Perimeter |
| Mounting | Bench |
| Material | Aluminum |
| Colour | White |
| Finish | Powder Coated |
| Nominal Width | 100 mm |
| Lid Length | 2000 mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.