Additional information
| Product | Angle |
|---|---|
| Type | Internal |
| Qualifier | Perimeter |
| Number of Compartments | 1 |
| Material | PVC-U |
| Colour | White |
| Height | 50 mm |
| Nominal Width | 100 mm |
Need help? Call us on: 01274 547260
| Product | Angle |
|---|---|
| Type | Internal |
| Qualifier | Perimeter |
| Number of Compartments | 1 |
| Material | PVC-U |
| Colour | White |
| Height | 50 mm |
| Nominal Width | 100 mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.