Additional information
| Product | Lamp |
|---|---|
| Lamp Type | Tube T8 |
| Lamp Base | G13 |
| Dimmable | N |
| Wattage | 30 W |
| Overall Diameter | 26 mm |
| Length | 895|910 mm |
| Colour Temperature | 4000 K |
| Light Output | 2400 Lm |
| Colour Rendering Index | =85 |
| Voltage | 240 V |
| Luminous Efficiency | 80 Lm/W |
| Energy Efficiency Class | A |
| CE Approved | Y |
| Unit Weight | 0.083 kg |










Reviews
There are no reviews yet.