Description
Oven
Need help? Call us on: 01274 547260
Oven
| Product | Lamp |
|---|---|
| Type | Incandescent |
| Lamp Base | E14 |
| Type of glass/cover | Clear |
| Wattage | 15 W |
| Colour | Clear |
| Diameter (mm) | 22 mm |
| Length | 50 mm |
| Average Lifespan | 1000 Hours |
| Voltage | 240 V |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.