Additional information
| Product | Button |
|---|---|
| Type | Exit Door |
| Supply Voltage | 12 V |
| c/w Battery Backup | N |
| Ingress Protection | IP20 |
| c/w Display | N |
| c/w Keypad | N |
| c/w Video Camera | N |
| c/w Speaker | N |
| Material | Steel |
| Finish | Brushed |
| Length | 86 mm |
| Width | 86 mm |
| Depth | 29 mm |
| Current Rating | 3 A |
| Warranty | 3 Years |
| Unit Weight | .25 kg |










Reviews
There are no reviews yet.