Additional information
| Product | Fire Alarm Panel |
|---|---|
| Type | BiWire |
| Qualifier | |
| Power Supply Mains | 230 V |
| Auxiliary Output | 24VDC V |
| Output Capacity | 3.2 A/Hr |
| Number of Zones | 2 |
| Number of Wires | 2 |
| Number of Loops | 2 |
| Maximum number of detectors | 64 |
| c/w Batteries | Y |
| c/w Call Points | Y |
| BiWire | Y |
| Addressable | N |
| Mounting | Surface |
| Material | Plastic |
| Colour | Grey |
| Length | 333 mm |
| Width | 333 mm |
| Depth | 99 mm |
| CE Approved | N |
| Standards | EN54 2/4 |
| Warranty | 3 Years |










Reviews
There are no reviews yet.