Additional information
| Product | Box |
|---|---|
| Type | Surface Mounting |
| Mounting | Surface |
| Number of Modules | 1 |
| c/w Battery Backup | N |
| c/w Display | N |
| c/w Keypad | N |
| c/w Video Camera | N |
| c/w Speaker | N |
| Extra Information | Back box for Stainless Modules |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Colour | Grey |
| Finish | Brushed |
| Length | 90 mm |
| Width | 90 mm |
| Depth | 32 mm |
| Warranty | 2 Years |










Reviews
There are no reviews yet.